Çok Başarılı Bir Organizasyon: Social Media Summit

Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi’nin düzenlediği Social Media Summit’de bir sunum yaptım. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı çok başarılı bir organizasyondu, düzenleyenleri tebrik ederim.

Gerek konuşmacılar gerek dinleyiciler çok iyiydi. İlk olarak Coca Cola İnteraktif Pazarlama Müdürü Yüce Zerey güzel bir sunum yaptı, sonrasında Google Türkiye, Ortadoğu ve Afrika’dan sorumlu Pazarlama Müdürü Mustafa İçil‘in sunumunu izledik. Sonrasında sıra bana geldi.

Normalde üniversitelerde, markalar sosyal medyada nasıl davranıyor, nasıl davranmalı, topluluk yönetimi-tasarımı, sosyal medya kampanyaları gibi konular işliyorum. Birkaç defa da Sosyal Medya ve Siyaset anlattım. Yalnız, bu sefer üniversite öğrencilerine en fazla yararlı olacağını düşündüğüm yeni bir sunum hazırladım. İnsan Kaynakları bakış açısından “Üniversite öğrencileri sosyal medyada nasıl davranıyor, nasıl davranmalı’yı” anlattım. Oldukça keyifli bir sunum oldu.

Benden sonraki sunumlardan Alemşah’ınkini çok beğendim. ( Tüm programı buradan inceleyebilirsiniz) Sunumun sonunda tüm konuşmacılara jest olarak adımıza plaket verdiler.

Özetle şunu demek istiyorum: Baştan sona çok iyi organize edilmiş, tüm ayrıntıları düşünülmüş, katılımcılara çok keyifli bir gün yaşatan  çok başarılı bir organizasyondu. Üstelik öğrenciler tarafından düzenlenmişti. Ülkemizde öğrencilerin böyle organizasyonlara imza atması ülkemizin geleceği açısından çok umut verici. Bir kez daha, tebrikler herkese…

Comm

4 Yorum

necip muratFebruary 27th, 2011 11:19 pm

sunumunuzu ve aktiviteyi takip etmek için eskişehirden geldik ve çok beğendik.Anadolu üniversitesinde de sizin gibi başarılı bir büyüğümüzü görmekten şeref duyarız.

Işıl KarataşMarch 1st, 2011 1:42 am

Böyle bir fırsatı bize sunduğu için Sabancı Üniversitesi İşletme Kulübüne çok teşekkürler. Çok değerli başarılı kişileri tanımış ve bilgi birikimlerinden yararlanmış olduk. Sosyal medyada nasıl davranılması konusunda çok önemli noktalara değindiniz. Ayrıca bir ders için almış olduğum adım ve soyadımdan oluşan domaine sahip çıkmam gerektiğini aklımın bir kenarına not ettim çok da iyi oldu. Başarılarınızın devamını dilerim.

YiğitcanNovember 4th, 2011 11:36 pm

Sunumunuzu paylaşıyor musunuz ? Hasan Bey

[…] eğitimlerimiz devam ediyor. Şirketlere sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimleri veriyorum. Büyük konferanslara, seminerlere konuşmacı olarak katılmaya devam edeceğim. Galatasaray, Boğaziçi gibi […]

Yorum Yapın

Mesajınız