Bir Fark Yaratmanın Yolu

vodoo donut

Eğer bir fark yaratmak istiyorsanız bunu diğerlerinin yaptığından çok az daha iyisini yaparak yapamazsınız. Yaratıcılığınızı kullanarak tamamen farklı bir şey yapmalısınız. Bu yanda gördüğünüz Vodoo Donut gibi.

Vodoo Donut Amerika’da son zamanlarda çok popüler hale gelmiş bir küçük bir Donut Dükkanının son derece yaratıcı ürünü. Bu Donut size çubuğu ile birlikte veriliyor ve siz bu çubuğu Donut’ın kalbine sapladığınızda içinden böğürtlen reçeli akıyor. Pek hoş olmasa da interaktif ve kreatif.

Eğer yeni bir Donut dükkanı açacaksınız Dunkin Donuts’tan % 5 kaliteli ve %3 ucuz olarak piyasaya girerek bir yere varamazsınız diyor “Made to Stick”in yazarı Dan Heath. Tamamen katılıyorum. Bambaşka bir şey yapmak lazım. Yandaki gibi, çok düşünmeden, çok vakit harcamadan. Basit ve eğlenceli.

Comm

2 Yorum

YenerDecember 6th, 2009 2:56 pm

Yaratıcılığımız kurabildiğimiz hayallerle doğru orantılıdır. ‘Tek sınır her zaman hayalin koyduğu sınırdır.’ James Broughton

sahinSeptember 20th, 2010 10:55 pm

yaratıcılığa bir örnekte ben vermek isterim tabi 450 çeşit elma kulağa nekadar yaratıcı geliyor size bırakıyorum http://www.sihirlielmalar.com bence yaratıcılık budur …..

Yorum Yapın

Mesajınız